Co mi leden dal, co mi leden vzal

30. ledna 2016 v 19:30 | Kočičí zlato |  Deník
Nový rok opět a zase nezačal zrovna ideálně.
Pozitivem je, že zkouškové mám už skoro za sebou, poslední zkoušku z fyziologie a neurofyziologie mám 5.2. a uplynulé zkoušky, jsem zatím zvládla vždy na první pokus a myslím si celkem obstojně (1xB, 2xC, z jedné zkoušky vlastně ještě nemám známku, snad se to povedlo). Za každou zkoušku jsem se nějak odměnila... ale před pár dny, jsem na FB uviděla, že budou na Colours of Ostrava 2CELLOS(!!! ♥)... takže jsem se za ty prachy odměnila už vlastně za zimní i letní semestr :D To byla ta pozitiva.Bohužel mi leden přinesl i špatné zprávy.


13. ledna jsme našeho Mourečka našli ležet v pelíšku nebožky fenečky B., opustil nás ale asi už den-dva dny předtím.
Můj malý milý mourovatý přítel odešel v krásném věku, letos by mu bylo 16 let. Odešel ve spánku. Nemůžu k tomu víc dodat, byl jsi královský kocour, chybíš mi... a myslím, že chybíš i Mikešovi, i když jste se tvářili, že se nesnášíte.

Další příšernou zprávou je, že mého dědečka postihla rakovina. Máma strašně plakala. Ale já věřím, že se z toho dostane. On to dokáže. Ale ráda bych mu nějak pomohla. Pokud si toto někdo přečte a shodou okolností bude mít nějaké zkušenosti i s alternativní léčbou... za Vaše rady bych byla vděčná a předem děkuji.

Pro teď se už ale odmlčím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama