Čeští představitelé psychotechniky aneb jak započalo mé první zkouškové

17. prosince 2015 v 22:32 | Kočičí zlato |  Deník
zdroj: memegenerator.netDneska jsem absolvovala svou první zkoušku mých vysokoškolských studií. Nebo teda vlastně nevím, jestli jsem ji absolvovala, vzhledem k tomu, že začal s tolik známými následovníky Viktora Frankla a neodpustil si představitele české psychotechniky, což bylo téma, které mi už do hlavy prostě nelezlo. To bych si snad už spíše vzpomněla na všechny představitele gestaltismu a behaviorismu, než na podělanou českou psychotechniku. Alespoň že Würzburská škola a Narziss Kaspar Ach nezklamali (jméno za všechny prachy, já vím). Z pěti otázek by se snad nějak dalo vyčarovat 2,5 otázky, takže doufám, že alespoň ta troječka to éčko bude -_-, protože bych opravdu nerada opakovala hned první zkoušku, na kterou jsem si připadala celkem slušně připravená, krom toho, že mě čekají ještě další 4 zkoušky a jeden zápočet.ALE! Teď si pár dní oddáchnu :-) Zítra mi přijdou mé femmes fatales, takže musím uklidit můj čurbez a v sobotu odjíždím do Trnavy za tetou. Teda řeknu vám, pěkně drahý výlet - 889Kč za jízdné tam i zpět, nechápu, že se nedá uplatnit žádná sleva s ISICEM. Takže mě čeká drahý víkendík s dědou, tetou, jejím přítelem a s jejich kočkami... a s punčem. Pak si děda ještě vymyslel, že v pondělí cestou zpět mrkneme i do Brna (protože jsme oba velice prachatí :D) a v úterý s rodiči na Star Wars (I know, s rodiči -_-... forever alone :D).

Můj společenský život - s vrstevníky, kteří se mnou nejsou nijak pokrevně spříznění :D - zase trochu ožije 28. 12., kdy jsme si předběžně naplánovali sraz ze základky ♥, tak se na ně těsím jak malé děcko, protože jsem na ně zvědavá, i když se scházíme každý rok, oni, narozdíl ode mě, mají toho hodně k povyprávění... a já musím do té doby torchu zhubnout a dát si do pořádku obličej :D Juch juch juch. Fakt se na ně těším ^_^.

Jen doufám, že jsem tu zkoušku dneska dala, protože budu mít jinak pěkně pokažené svátky a taky se mi na srazu nechce říkat, že jsem zvrtala hned první zkoušku, i když je nás ze ZŠ na výšce jen pár...

Ach jo.

Jsem teď nějaké ztřeštěná :D

No, nevadí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amazonka Amazonka | Web | 19. prosince 2015 v 11:06 | Reagovat

U Starwars čekám, než to bude na netu. Nemám peníze no...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama