Listopad 2015

Kočičí zlato aneb pár slov o mně

30. listopadu 2015 v 21:10 | Kočičí zlato |  Deník
Ráda bych přivítala všechny zbloudilé duše, které se zde zatoulaly, a ještě vřeleji vítám ty, které snad můj blog nějak zaujme a zavítají zde třeba víckrát.

Jmenuji se tak, jak mě rodiče pojmenovali a bydlím, jak se říká, na dědině v malém starém rozpadajícím se žlutém domečku kdysi uprostřed luk a hájů, dnes už bohužel kolem přibývajících novostaveb.

Nerada bych na sebe všechno vykvákala hned v prvním článku, a tak Vás odkážu na to něco málo, co jsem o sobě napsala do profilu... A pokud zde někdo zavítá častěji, určitě mě postupně začne poznávat :)

Na blogu jsem od roku 2006, měla jsem více blogů, posledních 8 let jsem strávila na jednom blogu s příšerným jménem, zažila jsem tam svá blogově nejpopulárnější léta a poznala spoustu skvělých lidí :) Bohužel čas plyne, lidé stárnou, ztrácí se kontakty... a já už mnohokrát cítila potřebu "jít někam jinam". Nakonec jsem se vždycky vrátila ke starému blogu, přeci jen je docela těžké opustit něco, kde a na čem jste strávili tolik času.

Ale otevřela se přede mnou nová kapitola, a tak si říkám... už je asi ten správný čas to zkusit znovu.
Nečekejte ode mě kdo ví jaké články (i když jsem měla pár článků, které vzbudily pozornost), už na to nemám čas a jak jsem o něco starší... připadá mi, že i fantazie je omezenější. Joo, bejvávalo dobře.

Tento blog, bych ráda využila jako deník, jako místo pro mé nápady, snad i pro mé výrobky, jestli se už k nějakému konečně odhodlám :D (pinteresťáci určitě chápou)... a to všechno snad alespoň v částečné anonymitě. Můj starý blog znali mí přátelé, můj bývalý přítel, nepřekvapilo by mě, kdyby ho znala i rodina. A jestli se chytnete příležitosti poznat mě skrze tento blog, pochopíte, že si cením času, který strávím jen sama se sebou.

Jsou věci, které chceme sdílet, ale jen s lidmi, které osobně neznáme.